Skip to main content

Kurumsal

Arya Polimer Sanayi; sahip olduğu yüksek bilgi ve tam donanımlı teknolojisi sayesinde, Türkiye’deki Polimer Endüstrisi’nde ihtiyaç duyulan tüm taleplere profesyonel bir anlayışta hizmet verebilme amacı ile 1999 yılında 100% yerli üretim avantajıyla kurulmuştur.

Mevcut makina parkını ve kalıplarını kendi bünyesinde imal etme avantajı sayesinde dinamik bir yapıya sahip olmuş Arya Polimer, sektöründe yüksek bir rekabet şansı elde etmiştir.

Yurtiçindeki piyasa değerinin yanında, katıldığı yurtiçi ve yurtdışı fuarları sayesinde de yeni ülkeleri ve firmaları portföyüne katmaya devam etmektedir.


Kalite Anlayışımız

Arya Polimer, sektöründe insan sağlığına ve doğaya verdiği değeri sahip olduğu tüm ürün grupları için Oeko-Tex Class 1 Standart 100 sertifikası ile tescillendirmiştir. Bunun yanında PULAST Marka Tescil Belgesi, ISO 9001:2015 Kalite Belgesi, ISO 45001 Kalite Belgesi, ISO 13485 Kalite Belgesi ve REACH deklarasyonu ile de sektördeki farkını ortaya koymuştur.

Kalite Politikamız

ARYA POLİMER olarak, beklentileri eksiksiz karşılamak ve müşterilerimize sunduğumuz hizmetleri en üst kaliteye taşımak için çalışıyoruz. 

Bu amaçla; 

  • İş ortaklarımıza, müşterilerimize ve personelimize karşı daima adil ve dürüst olmak, 
  • Plastik İmalatı konusunda sektör lideri olarak bilinirliğimizi arttırmak 
  • Hizmetlerimizin tüm aşamalarında kalite, çevre ve emniyet standartlarına tam olarak uymak, yasal şartlar ve mevzuat gerekliliklerine uymak. 
  • İlk seferde ve her seferde doğruyu yapmak ve sürekli gelişme ile firmanın rekabet gücünü arttırmak, 
  • Hizmet sürecinde kritik noktaları tespit ederek hata ve uygunsuzlukları önleyici tedbirler almak ve olası problemlerde, etkin düzeltici faaliyetler ile kalitede sürekliliği sağlamak, 
  • Teknolojik gelişmeleri takip ederek, çağdaş uygulamaları hizmet kalitesine yansıtmak, 
  • Risk ve fırsatları değerlendirerek gerekli tedbirleri zamanında almak,
  • Ekip çalışmasını esas tutmak, 
  • Kalite yönetim sisteminin sürekli uygunluğunu, etkinliğini gözden geçirmeyi ve sürekli iyileştirmeyi kuruluş felsefemiz haline getirmek
  • Kar – Zarar ; Başarı ve Başarısızlığı mutlaka tüm personeli ile paylaşarak yüksek motivasyon sağlamak 

Kalite Politikamızdır.

Vizyonumuz & Misyonumuz

Daima farklılıklar yaratarak kalıcı ve erişilmez üstünlükler sağlamayı firma vizyonu olarak belirleyen Arya Polimer, uluslararası düzeyde mal ve hizmet üretmeyi, koşulsuz müşteri memnuniyetini ve devamlı gelişmeyi sürdürebilmek için gerekli sermayeyi sağlayarak Türk ekonomisini güçlendirmeyi firma misyonu olarak kabul etmiştir.

Ne Yapıyoruz ?

Arya Polimer ; silikon lastik, şeffaf lastik, ekstrafor lastik, tpu lastik, ısıyla yapışan lastik, mayo lastiği, maske lastiği, toz maskesi lastiği, solunum maskesi lastiği, lamine (laminette) lastik, çorap lastiği, soket çorap lastiği, babet çorap lastiği, patik çorap lastiği, tırtıklı lastik, halka lastik, saç tokası lastiği, para lastiği, bileklik lastiği, paket lastiği, ambalaj lastiği, sebze-meyve paketleme lastiği, tek kullanımlık yatak örtüsü için lastikler, pilates lastiği, laminasyon film, tpu film, pu film, tpu çanta filmi, tpu kozmetik çanta filmi, pvc içermeyen film, bsn film, formalar ve üniformalar için armalarda kullanılan filmler, ısıyla yapışan bant, kapı ve pencere contaları, sızdırmazlık contaları,  sızdırmaz kapı fitilleri,  sızdırmaz cam fitilleri, tpu kayışlar, medikal hortum, tpu hortum, pnömatik hortum, pvc hortum, medikal hortum, medikal pvc hortum, kateter hortumlar, medikal TPU ve TPE film, turnike hortumları, turnike lastikleri, termoplastik ürünler, co-ekstrüzyon profiller,  çoklu komponentli metal takviyeli plastik profiller, sıyırıcı profiller, muhtelif plastik enjeksiyon parçaları üretimi yapmaktadır.