Size nasıl yardımcı olabiliriz ? Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. - +90 (216) 394 27 27

Kurumsal

Hakkımızda

Arya Polimer Sanayi ; sahip olduğu yüksek bilgi ve tam donanımlı teknolojisi sayesinde, Türkiye'deki Polimer Endüstrisi'nde ihtiyaç duyulan tüm taleplere profesyonel bir anlayışta hizmet verebilme amacı ile 1999 yılında kurulmuştur.  

Mevcut makina parkını ve kalıplarını kendi bünyesinde imal etme avantajı sayesinde dinamik bir yapıya sahip olmuş Arya Polimer, sektöründe yüksek bir rekabet şansı elde etmiştir.

Yurtiçindeki piyasa değerinin yanında, katıldığı yurtiçi ve yurtdışı fuarları sayesinde de yeni ülkeleri ve firmaları portföyüne katmaya devam etmektedir.  

Hizmet Verdiğimiz Sektörler

Özellikle tekstil üreticilerinin alternatifsiz kullanmaya başladığı T.P.U şeffaf ekstrafor lastiklerini, dünyada 17 ülkeye  PULAST markası ile ihraç eden Arya Polimer ; TPU, PE, ABS, PP, POM, PC,  PVC, PA11, PED, PET, PS gibi enjeksiyon ve ekstrüzyon ile şekillenen tüm mühendislik plastiklerinin kolaylıkla işleyerek,   başlıca ; tekstil,  otomotiv,  beyaz eşya,  inşaat,  mobilya,  medikal sektörleri olmak üzere kendi pazarının öncü,  aranılan ve vazgeçilmez bir firması haline gelmiştir.  

Kalite Anlayışımız 

Arya Polimer, sektöründe insan sağlığına ve doğaya verdiği değeri sahip olduğu tüm ürün grupları için Oeko-Tex (Class 1) Standart 100 sertifikası ile tescillendirmiştir. Bunun yanında PULAST Marka Tescil Belgesi , ISO 9001:2008 Kalite Belgesi, ISO 18001 OHSAS belgesi ve REACH deklarasyonu ile de sektördeki farkını ortaya koymuştur.

Vizyonumuz & Misyonumuz

Daima farklılıklar yaratarak kalıcı ve erişilmez üstünlükler sağlamayı firma vizyonu olarak belirleyen Arya Polimer,  uluslararası düzeyde mal ve hizmet üretmeyi,  koşulsuz müşteri memnuniyetini ve devamlı gelişmeyi sürdürebilmek için gerekli sermayeyi sağlayarak Türk ekonomisini güçlendirmeyi firma misyonu olarak kabul etmiştir. 

 

Yeniliklerden haberdar olmak için abone olun

İletişim Bilgileri

Orhanlı Mahallesi Karadeniz caddesi
No:7A2 D6 Turgut Reis Sanayi Sitesi
Tuzla/İSTANBUL-Türkiye

Tel : +90 216 394 27 27
Faks : +90 216 394 27 47
Gsm : +90 542 463 54 34
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.