Size nasıl yardımcı olabiliriz ? Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. - +90 (216) 394 27 27

Hortum & Boru

Mühendislik plastiklerinde çözüm ortağınız Arya Polimer, birçok firmanın çeşitli konulardaki taleplerine cevap vermektedir. 

Firmalarının kendi  istekleri  doğrultusunda AR-GE çalışmalarımızın sonuçlarına göre kalıphanemizde hazırlanan kalıplarla, hammaddesini özel reçete ile hazırladığımız orijinal hammaddelerden, kullanım amacına uygun,  TPU, PE, ABS, PP, POM, PC,  PVC, PA11, PED, PET, PS hammaddelerinden, ev aletleri, medikal, gıda, beyaz eşya başta olmak üzere müşteri odaklı olarak üretim yapmaktayız.

PE hortum ;

PE hortumlar, özellikleri itibari ile birçok kullanım alanında yüksek performans ve ekonomik çözüm sunmaktadır. Firmamızda Türk ve dünya standartlarına uygun olarak üretimi yapılmakta olan PE hortumlarının; kullanım alanları ağaşıdaki gibi olup, fiziksel ve kimyasal özellikleri de ekteki gibidir.

Kullanım alanları ;

  • İçme suyu sistemlerinde
  • Basınçlı hava sistemlerinde (pnömatik),
  • Tarımsal sulama sistemlerinde
  • Kimyasalların taşınmasında

PE Hortum Kimyasal ve Fiziksel Özellikleri


Yeniliklerden haberdar olmak için abone olun

İletişim Bilgileri

Orhanlı Mahallesi Karadeniz caddesi
No:7A2 D6 Turgut Reis Sanayi Sitesi
Tuzla/İSTANBUL-Türkiye

Tel : +90 216 394 27 27
Faks : +90 216 394 27 47
Gsm : +90 542 463 54 34
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.